GUARANTEED CONTENT
| GUARANTEED CONTENT / GARANTİ EDİLEN İÇERİK | %W/W |
| Total Organic Matter / Toplam organik madde | 35% |
| Total Humic Fulvic Acid / Toplam hümik fulvik asit | 20% |
| Water soluble Iron / Suda Çözünür Demir (Fe) | 0.50% |
| Water soluble Zinc / Suda Çözünür Çinko (Zn) | 0.01% |
| Moisture / Nem | 1-3%max |
| PH (1 wt/wt%) | 6-8 |
| Size / Boyut | 2-5mm |
USE ACCORDING TO PLANT TYPE
| USE ACCORDING TO PLANT TYPE / BİTKİ ÇEŞİTLERİNE GÖRE KULLANIM | |
| Cucumber, Eggplant, Tomato / Salatalık, Patlıcan, Domates | 20 – 30 kg/da |
| Bean, Pepper, Watermelon / Fasülye, Biber, Karpuz | 20 – 30 kg/da |
| Wheat, Oats, Barley/ Buğday, Yulaf, Arpa | 25 – 40 kg/da |
| Rye, Paddy / Çavdar, Çeltik | 25 – 40 kg/da |
| Sugar Beet, Potato, Sunflower / Şeker Pancarı, Patates Ayçiçeği | 50 – 75 kg/da |
| Cotton, Corn, Rice, Tea, Hazelnut / Pamuk, Mısır, Çeltik, Çay, Fındık | 50 – 75 kg/da |
| Grapes , cherries, sour cherries / Üzüm, kiraz, vişne | 40 – 50 kg/da |
| apples, pears, plums / elma, armut, erik | 40 – 50 kg/da |
| Tobacco / Tütün | 50 – 60 kg/da |
| Almonds, walnuts / Badem, ceviz | 100 – 125 kg/da |
| Olive / Zeytin | 1,5 – 4 kg/ Ağaç /Tree |
| Hazelnut / Fındık | 2 – 5 kg/ Ağaç /Tree |
| Narenciye / Citrus Fruits | 1-4 kg / ağaç / tree |
| Open Field Vegetables / Açık Tarla Sebzeleri | 70 – 90 kg/da |


