GUARANTEED CONTENT
| GUARANTEED CONTENT / GARANTİ EDİLEN İÇERİK | %W/W |
| Total Nitrogen / Toplam azot (N) | 20% |
| Ammonium Nitrogen / Amonyum azot (NH4-N) | 9% |
| Urea Nitrogen / Üre azot (N) | 11% |
| Total Phosphorus Pentaoxide / Toplam fosfor pentoksit (P2O5) | 20% |
| Neutral Ammonium Citrate and Water Soluble Phosphorus Pentaoxide / Nötr amonyum sitrat ve suda çözünür fosfor pentaoksit (p2o5) | 14% |
| Water Soluble Phosphorus Pentaoxide / Suda çözünür fosfor pentaoksit (P2O5) | 13% |
| Phosphorus Pentaoxide Soluble Only in Mineral Acid / Fosfor pentaoksit sadece mineral asitte çözünür (P2O5) | 6% |
| Total Sulfur Trioxide / Toplam kükürt trioksit (SO3) | 12.5% |
| Total Sulfur Water Soluble / Toplam kükürt suyu çözünür (S) | 5% |
| Water soluble Iron / Suda çözünür demir (Fe) | 0.50% |
| Water soluble Zinc / Suda çözünür çinko (Zn) | 0.01% |
| Moisture / Nem | 1-3 % max |
| PH (1 wt/wt%) | 6-8 |
| Size / Boyut | 2-5mm |
USE ACCORDING TO PLANT TYPE
| USE ACCORDING TO PLANT TYPE / BİTKİ ÇEŞİTLERİNE GÖRE KULLANIM | |
| Peanut / Yerfıstığı | 30 – 40 kg/da |
| Corn, Cotton / Mısır, Pamuk | 40 – 50 kg/da |
| Sugar Beet, Onion / Şeker Pancarı, Soğan / | 40 – 50 kg/da |
| Watermelon, Carrot , Radish, Strawberry / Karpuz, Havuç, Turp, Çilek | 40 – 50 kg/da |
| Olives / Zeytin | 1 – 4 kg/ ağaç / tree |
| Apple / Elma | 1 – 4 kg/ ağaç / tree |
| Grape (Vineyard) / Üzüm (Bağ) | 30 – 40 kg/da |
| Banana / Muz | 60 – 70 kg/da |
| Tobacco / Tütün | 10 – 20 kg/da |